Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Anasayfa

Plastik şezlong çok uzun süredir, turizm sektöründe kullanılan bir üründür. Zaman içerisinde birçok şekilde üretilmeye başlamıştır. Kollu, kolsuz şezlonglar, renkli şezlonglar gibi seçenekleri mevcuttur.
23.11.2013
Plastik şezlong çok uzun süredir, turizm sektöründe kullanılan bir üründür. Zaman içerisinde birçok şekilde üretilmeye başlamıştır. Kollu, kolsuz şezlonglar, renkli şezlonglar gibi seçenekleri mevcuttur. Plastik şezlonglar otellerde havuz kenarlarında, sahillerde, su parklarında, sahil kenarında bulunan cafelerde kullanılmaktadır.
31.10.2013
Şezlong Modellerimiz genellikle plastikten oluşmaktadır. şezlong modellerimizin hepsi türk malıdır , içlerinde bir tane dahi ithal ürün bulunmamaktadır. Ve türkiyede bulunan kayda değer tüm şezlong markalarının buluştuğu tek adresidir. Özellikle siesta ağırlıklı olabilir sitemiz ama diğerlerinde o kadar çeşit olmadığından ve siesta şezlong modelleri piyasada gerçekten kendini ispatlamış ürünlerdir.
04.08.2013
Minder dendiğinde akla yastık gelirdi eskiden divan gelir di loktulara göre minder gelirdi. Artık minder genç ve spor mobilya halini aldı. Armut koltuk adı altında dünyanın her noktasında yerini edindi. Şimdide şezlong minderi olarak değil kendiliğinden şezlong oldu hemde şezlongların en rahatı oldu adı da vip şezlong oldu.
27.12.2012
Yine ülkemize gelen 30 milyon turistin güneş ten korunmak için kullandıkları gözde ürün plaj şemsiyesi bir çok modeliyle birlikte türk imalatçıların elinde olan bir piyasaya sahip. Plaj şemsiyeleri ile ilgili imalata sahip olup bir çok modele sahibizdir. Aynı zaman da her geçen gün yeni modellerle karşınıza çıkmaya devam edeceğiz lütfen bizi takip ediniz.
27.12.2012
Ülkemiz turistik açıdan dünyada ilk 7'ye girmiş bulunmakla birlikte , yıllık ortalama 30 milyon turist çekmektedir. Bu turistleri biz yerliler olarak oldukça rahat ettirmek , tatilin tadını damaklarında bırakmak vatani bir sorumluluğumuzdur.Bu misafirperverliği üzerine vazife görmesi gereken ilk kişiler otel v.s dsahipleri ve tatil belde esnaflarıdır. Bizim de nacizane üzerimize düşen görevimiz bu tatil köyü sahiplerine müşterilerini rahat ettirebilmeleri için konforlu Şezlonglar üretebilmektir.
27.12.2012
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret72645
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.39995.4216
Euro6.15626.1809
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 4°
Saat